Reklamační řád

Pravidla pro vracení zboží

Vynaložili jsme veškeré úsilí, abychom co nejpřesněji zobrazili barvy našich výrobků, které se zobrazují na našich webových stránkách. Protože se však počítačové monitory liší, nemůžeme zaručit, že zobrazení jakékoli barvy na vašem monitoru bude zcela přesné.

Pokud z jakéhokoli důvodu nejste spokojeni s výrobky zakoupenými na našich webových stránkách, můžete svůj nákup vrátit do 14 dnů od doručení zboží. Jste-li zákazník se sídlem v EU, máte také právo zrušit svou objednávku u nás podle nařízení o ochraně spotřebitele při prodeji na dálku z roku 2000 (DSRs).

Veškeré zboží je před odesláním zákazníkům kontrolováno z hlediska kvality a z hlediska případných závad. Pokud obdržíte zboží, které není v perfektním stavu, neprodleně nás kontaktujte na adrese orders@katerinablaskova.com.

Všechny položky z objednávky, které chcete vrátit, prosím zašlete ve stejné zásilce, aby bylo zajištěno co nejrychlejší vyřízení vašeho vrácení. Náklady na zpětné zaslání jdou na vaše náklady a nebudou vám proplaceny.

Pokyny pro vrácení zboží

V případě vrácení zboží kontaktujte náš tým prostřednictvím emailu na orders@katerinablaskova.com a do předmětu uveďte číslo své objednávky s požadavkem na vrácení. Náš tým zpracuje vaši žádost do 5 pracovních dnů a zašle vám proforma fakturu na vrácení zboží.

Po obdržení vratné proforma faktury zboží pečlivě zabalte.

Zboží by mělo být vráceno v původním obalu, aby bylo při přepravě dostatečně chráněno.

Zboží by měly být vráceny kompletní a nepoužité, v původním obalu.

Krabice by měly být rovněž chráněny, protože jsou považovány za součást Zboží a vaše vrácení nemusí být přijato, pokud je krabice poškozená.

Pro vyřízení vrácení budete muset kontaktovat kurýra a naplánovat si vyzvednutí balíčku. Vrácený balíček je třeba zaslat na adresu původu, jak je uvedeno níže.

Kateřina Blašková
Václavská 6
603 00 Brno
Česká republika

Jakmile bude vaše vrácená zásilka přijata a zpracována, budete o tom informováni e-mailem. Vrácení peněz lze provést pouze na vaši kreditní kartu nebo poskytnuté číslo bankovního účtu.  

Zrušení objednávky podle předpisů o prodeji na dálku

Pokud máte sídlo v EU, podle nařízení o ochraně spotřebitele při prodeji na dálku z roku 2000 (DSRs) máte právo zrušit svou objednávku, pokud nám to písemně oznámíte do 14 (čtvrnácti) pracovních dnů od jejího obdržení.

Své přání zrušit smlouvu na celou objednávku podle DSRs musíte písemně oznámit zákaznickému servisu do 14 pracovních dnů od obdržení zboží. Napište nám buď na e-mailovou adresu ordres@katerinablaskova.com, nebo písemně na adresu:

Kateřina Blašková
Václavská 6
603 00 Brno
Česká republika

Doporučujeme, abyste vrácenou zásilku pojistili, protože jste povinni se o zboží přiměřeně starat a odpovídáte za jeho poškození až do doby, než jej obdržíme v našem skladu. Doporučujeme také, abyste k vrácení objednávky použili bezpečný a sledovatelný způsob a abyste si uchovali doklad o odeslání pro případ sporu.

Upozorňujeme, že náklady na zpětnou přepravu musíte uhradit vy. Všechny položky musí být vráceny nepoužité, v původním stavu a ze země, do které byla objednávka doručena. Do 30 dnů od obdržení vašeho oznámení o odstoupení od smlouvy vám vrátíme plnou hodnotu objednávky včetně nákladů na dopravu. Pokud zrušenou objednávku neobdržíme, zajistíme její vyzvednutí na vaše náklady.

Vezměte prosím na vědomí, že svého práva na zrušení objednávky podle DSR můžete využít pouze v případě, že nám do 14 pracovních dnů od obdržení objednávky podáte formální písemné oznámení o zrušení objednávky, jak je popsáno výše. 

Vrácení peněz

Po zpracování vašeho vrácení obdržíte náhradu do 30 dnů od data přijetí zásilky z našeho skladu a po ověření, že byly splněny všechny podmínky.

Vrácená částka vám bude připsána na kreditní kartu původního kupujícího nebo na vámi uvedený bankovní účet a bude zahrnovat náklady na dopravu pouze u vadného zboží nebo u objednávek zrušených v rámci DSR.

Pokud byla vaše objednávka odeslána na místo určení v rámci EU, budou vám vráceny veškeré daně z prodeje (DPH). Mimo EU se clo a daně z prodeje naším prostřednictvím nevracejí. Můžete je však získat zpět, pokud se obrátíte přímo na místní celní úřad.

Vezměte prosím na vědomí, že vrácení peněz kreditní kartou může vaší bance trvat až 10 pracovních dnů v závislosti na době zpracování. Ta se může u různých vydavatelů karet značně lišit a my ji bohužel nejsme schopni ovlivnit.

Brno, 20.3.2023